ATM Hasarlarının Onarılması

Hakkımızda Banner

ATM Hasarlarının Onarılması

ATM’ler zamanla doğal iklim ve hava koşullarından dolayı kabinlerinde hasara sebep olur. Hasar görülen yerlerin yenisiyle montaj edilip, değiştirilmesi hizmetine hasar onarımı denir. Hasar onarımı deprem sel gibi doğal olayların sebep verdiği hasarların minimuma indirme olanağı sunar.

Vandalizm’i benimseyen kişilerin ATM kabinlerinin camlarına kırarak zarar vermektedir. Bunların yerine yenisini montaj edilmesi yine ATM montajını yapan firmalarına aittir. Taşıma hizmeti sırasında hazar görmüş, boyası zedelenmiş ya da mekanizması çalışmayan ATM’ler ekspertizden geçilerek sigorta poliçesi tarafından karşılanması olanağı sunulur.

Hasar görmüş orijinal parçalar yurt dışından getirilerek orijinal parçayı montaj edilmesi onarım uzmanlarının görevidir. Hasarın tespitini yaparak ilk gün ki gibi olmayı olanak sağlamaktayız.

ATM Hasarlarının Onarılması Hizmetine Gözat…

ATM Hasarlarının Onarılması
ATM Hasarlarının Onarılması

Hasarlı Boya Onarımı Nasıldır (ATM Hasarlarının Onarılması)?

Doğal etkenlerden dolayı, insanlardan ve taşıma sırasından dolayı ATM’lerde yıpranma çizilme olur. Bu da görüntü yönünden pek istenmeyen durumdur. Montajın edildikten sonra güzelce hasarlı olan alını tespit edilir. Tespit edilen alanın temizliği yapıldıktan sonra bankanın logosunu üzerinden hafifçe çıkarılır. Güzelce etrafını zımparaladıktan sonra hangi bankanın ATM’si ise onun rengine boyanarak ön hazırlığı bitmiş olacaktır.

Boyama ve kuruma işlemi bittikten sonra tekrar boya hasarına bakılır. Hasar görülen alanın tamamını kapatılmış ise bankanın logosu yapıştırılır. Üzerine bir sünger yardımıyla geçildikten sonra geri kalan montaj yapılır. Montaj bitiminde bakımını ve temizliğini de yaptıktan sonra işlemi bitmiş olmaktadır. Hasarlı boya konusunda firmamız tarafından profesyonel ekibiyle hizmet alabilirsiniz.

Hasarlı Kabin Onarımı Nasıldır?

Genellikle insanların dıştan bir kuvvet uygulaması sonucu camların ya da kapıların hasar almasına sebep olur. Genellikle en ufak darbede kabin camları temperli olmasından dolayı içten küçük parçalara ayırarak çatlamasına sebep olur. Kabin kapılarını yerinden söküp yenisinin montajı yapılır. Daha sonra temperli camın takılacak alanı temizledikten sonra kapı camları takılır.

Böylelikle kapı hasar onarımı işlemi bitmiş olacaktır. Bazı ATM kabinlerinde cam ya da kapı olmadığından dolayı kabin bakımı gerektirmez diğer bakım işlemlerini teknisyenler yapar. Kabin montajı ve bakımını almak isterseniz firmamızdan bu konuda daha fazla destek alabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız ile sizlere güvenli ve hızlı bir şekilde destek sunuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir