ATM Kabin Bakım Onarım ve Taşıma Hizmetleri

Vizyon Banner

ATM Kabin Bakım Onarım ve Taşıma Hizmetleri

ATM kabinleri banka ATM’lerini güvenli bir şekilde muhafaza eder ve korur. Akşam olduğu zaman bulunduğu alanları küçük LED ile etrafı ışıtmaya olanak sağlayan kulübe şeklindeki yerdir. Genellikle seyrek alanlarda bankalardan uzak yerlerde ATM kabinlerini kullanılır.

ATM kabinleri yaparken mutlaka alanın keşif yapılması gerekir. Daha sonra ilgi, banka müdürleriyle konuşularak patenti alınır. Yerin konumu ve alanına göre istenilen şekilleri temel alınarak teknik çizim ekibiyle kâğıt üzerine çizim yapılır. Daha sonra fabrikada bu üretimi yapıldıktan sonra montajı ve kurulumunu dikkatli bir şekilde yapılması gereklidir. İmalatı yapan firma tarafından 1 sene boyunca 3 ayda bir bakım hizmetinden sorumludur.

ATM Kabin Bakım Onarım ve Taşıma Hizmetlerine Gözat…

ATM Kabin Bakım Onarım ve Taşıma
ATM Kabin Bakım Onarım ve Taşıma

ATM Kabin Taşıma Hizmetleri Yararları Nelerdir? (ATM Kabin Bakım Onarım ve Taşıma)

ATM kabinlerini yapıldıktan sonra gideceği alana dikkatli bir şekilde taşınması gerekir.  Dikkatli ve özenli bir şekilde vinç yardımıyla kamyona konulur. Daha sonra gidebilecek alana aynı vinç yardımıyla yerine yerleştirilerek montajını yapılması sağlanır. Taşıma hizmeti sayesinde insan gücü olmadan güvenli bir şekilde taşıma olanağı sunulur.

ATM’ler yapısı bakımından çok ağır malzemeler kullanıldığı için taşıması oldukça güçtür. Bundan dolayı nakliye tarzı taşıma araçlarına ihtiyaç duyulur. Vinç kısmı kamyona bağlı olarak ATM’nin bulunduğu alana gelinir. Yüksekliği 15 ile 17 metre yüksekliğine kolayca çıkabilir yapıdadır. Taşıma hizmetini yaptıktan sonra uzman kadroyla profesyonel ekiplerimiz tarafından dikkatlice montajı yapmaktayız. Firma olarak taşıma hizmetini uzman ekibimizle vermekteyiz.

ATM Kabin Bakım Onarım Ne Yapar?

ATM kabinlerinin de bakımı son derece önemlidir.  ATM kabinindeki LED kısmının onarılması ve patlayan LED ışıkların düzgün bir şekilde değişilmesi gerekir. Toz ve kir olan alanların temizlenmesi bakım onarım sırasında işlerini daha kolaylaştıracaktır. ATM kabin kapılarının kilit mekanizmasının tamiri yapılması hava sirkülasyonu sağlayan filtreyi değiştirilmesi ve onarım bakım teknisyeni bakması zorunludur.

7/24 kamera hizmetini de sunulması için 3 ayda bir düzenli bakım yapılması gerekir. Kabin kasetlerinin de değiştirilmesi yine bakım ve onarım uzmanları tarafından yapılması gerekir. Kabin montajı ve bakımını almak isterseniz firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Uzman çalışanlarımız ile sizlere güvenli bir şekilde destek sunuyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir