ATM Kasa Güvenlik Sistemleri

Misyon Banner

ATM Kasa Güvenlik Sistemleri

ATM dediğimiz araç küçük bankada diyebiliriz. ATM’ler sayesinde bankada yapabileceğimiz işlemleri en kısa sürede yapmanıza olanak sağlanır. ATM’ler bünyesinde belli miktarda para bulundurur. Bu paraları güvenliği ve saklama koşulları çok önemlidir. ATM’lerin güvenliğini sağlamak için birçok ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bu ekipmanlara güvenlik sistemleri adı verilir.

7/24 izlemeye olanak sağlayan bu araçlar olası durumlarda önlemini almaya ve zarara uğramadan önüne geçilir. 3 çeşit güvenlik hizmeti vardır. Biri kamera ile izlenen güvenlik sistemi, ikincisi parayı muhafaza edilen çelik kasa ve son olarak ekran içine yerleştirilen küçük dijital kameradır.

Daha önceden bu küçük dijital kameraların sistemine dahil edilmiyordu son zamanlarda oluşan hırsızlık olaylarının önüne geçilmesi amacıyla yapıldı. Bunları da göz önünde bulundurularak sınırsız bir şekilde güvenlik hizmeti sunmaktayız.

ATM Kasa Güvenlik Sistemleri Hizmetine Gözat…

ATM Kasa Kilit Sistemleri
ATM Kasa Güvenlik Sistemleri

ATM Kasa Güvenlik Sistemleri Nasıldır?

Kasa güvenliği son derecede önemlidir. Kullanılan kasa ATM kasası olduğu durumda güvenlik bir hayli önemlidir. ATM’lerin arka kısmında yer alan en alt kısmında para kasası bulunur. Kasanın güvenirliği oluşsun diye şifreli ve kilit sistemi bulunur.

Hırsızlara karşı dayanıklı olsun diye iki sitemli kilit sistemi yapılmıştır. Şifreyi girdiğinizde birinci kilit sitemi açılır. Sonrasında anahtar yardımıyla ile ikinci kilit sistemi açılmış olur. Kasanının dışı hava koşullarına darbelere karşı dayanıklı çelikten üretilmiştir.

Silah, bıçak gibi kesici aletlere karşı dirençlidir. Ani çarpmalarda da güvenliğini korur. Ayrıca 7/24 saat termik kamera ile izlenir. Böylece ATM kasalarının güvenliğini firma olarak en yüksek düzeyde sağlamış olmaktayız.

ATM Kasa Güvenlik Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Hırsızlığın önüne yüksek oranla geçilir. Hırsızlık olduğu durumda kameradan hırsızlık yapan kişi tespiti kolay olur. Zaman kaybetmeden yakalanması sağlanır. Bankayı zora sokacak olumsuzlukların önüne geçilir. Yangın, sel, deprem gibi zararların kişileri olumsuz etkilenmesini engeller.

Güvenlik sistemleri gece görüşü sayesinde insanların yüzünü daha net seçer. Ayrıca ATM’lerde para çekerken ya da hırsızlık yapılacağı anda sesi ve görüntüyü kolaylıkla kayıt altına alır. Ayrıca çalışanlara denetleme imkânı sunar. Siz de güvenli sistemlerinden yararlanmak isterseniz firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Uzman çalışanlarımız ile sizlere profesyonel güvenli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir