ANTES LOJİSTİK REKLAM SANAYİ VE TİC. A.Ş.

ANTES Lojistik Reklam Sanayi hakkında genel bilgilere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda Banner

1976 yılında Sivas’ta kurulan ANTES Lojistik Reklam Sanayi ve Tic. A.Ş. hem tedarikçileri ile daha iyi ilişkiler kurmak hem de müşterilerine tam zamanında, kaliteli ürün ve hizmet sunarak çözüm ortağı olmak amacıyla genel müdürlüğünü İstanbul’a taşımış bulunmaktadır.

ANTES Lojistik ATM, Zırhlı Kasalar ve Kilit Sistemleri ile Elektronik ve Metal İşleri olmak üzere iki alanda müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 7 gün 24 saat ürün ve hizmet sunmaktadır;

  • ATM Zırhlı Kasalar ve Kilit Sistemleri alanında, 44 yıllık tecrübe birikimi, kalite standardu ve iş sürekliliği ile başta bankacılık sektörü olmak üzere birçok kamu/özel kuruluşa kabin, zırhlı kasa,akıllı kilit sistemleri kurmakta, yaygın hizmet noktarı, tecrübeli mühendis ve teknisyen kadrosu, birçok bölgede hizmet noktası ve araç kapasitesiyle ATM arızalarına oldukça kısa zamanda müdahale etmektedir.
  • Elektronik ve Metal işleri konusunda ise, arızalı cihazlara en kısa sürede müdahale ederek sorunun giderilmesinin yanı sıra, arıza oranlarının en aza düşürülmesi, sistematik oluşan arızaların önceden tespit edilerek söz konusu cihazların daha verimli çalışmasını sağlamaktır.

Cihazlarda kalite ve verimliliği arttırmak için standartlara uygun olarak gerek depoda gerekse sahada kilit bakımı, eksik ürün temini, temizlik çalışması, kırık-çatlak vs. hasar onarımı ve boyama vb. işlemleri kapsayan periyodik bakım yapılmaktadır.

Ayrıca bu bakımlar sırasında arızalı cihazlar onarılırken, arızalı olmayan diğer modüllerinde uzman ekiplerimizce test ve bakımları yapılmaktadır. Böylece bakım yapılan cihazların arıza giderilmesi ardından farklı bir sebepten dolayı sorun yaşanma olasılığı en aza düşürülmektedir. Ayrıca bölgesel olarak oluşturulan stokların kullanımı ile gerekli yedek parça değişimleri anında yapılarak, arızaların en kısa zamanda onarımı mümkün olabilmektedir.

ANTES Lojistik kurulduğu günden beri hizmet felsefesi, tedarikçilerimiz ve hizmet sunduğu müşterilerimizde farklılık yaratmak, hem kendi kurumsal vizyonumuz, imajımız ve etik değerlerimiz hem de bireysel/kurumsal müşterilermizin vizyonu , kimliği ve imajına uygun ürün ve hizmetler sunmaktır.

ANTES Lojistik yaklaşık yarım asırlık tecrübe ve bilgi birikimi, ülkemizin dört bir yanına yayılmış hizmet ağı ve geniş araç kapasitesiyle ülkemizde olduğu gibi Sırbistan ve KKTC’de de müşterilerine tam zamanında, kaliteli ürün ve hizmetler sunmakta, onlara çözüm ortağı olacaktır.

Misyon Banner

Müşterilerimize yeni nesil ürünlerin verimlilik açısından faydalarını ve yenilikçi müşteri deneyimini sunmak.

Vizyon Banner

İş dünyasına bağlantı, karşılıklı etkileşim ve işlem yapma yollarında liderlik etmek.

Hedeflerimiz Banner

Başarı anlayışımızın gerekli kıldığı, müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayarak, ülkemizde saygın ve lider kuruluş olmak.